OW ALMA II

Ferie zimowe w Świeradowie Zdroju

Polskie góry co roku przyciągają rzesze turystów oraz fanów zimowych sportów. Możliwość pozjeżdżania na nartach, czy też snowboardzie to nie lada gratka nie tylko dla Polaków, ale także dla zagranicznych gości. Szukając odpowiedniego miejsca na wyjazd podczas ferii zimowych możemy mieć pewien dylemat, liczba możliwości jest bowiem ogromna (wybór tej najodpowiedniejszej może więc okazać się bardzo trudny). Jeśli jesteś fanatykiem narciarstwa to polecić mogę Tobie urocze, górskie miasteczko – Świeradów Zdrój. Świeradów Zdrój kwatery dają możliwość korzystania ze świetnie przygotowanych i oświetlonych stoków, które w trakcie największego natężenia czynne są nawet przez całą dobę siedem dni w tygodni. Odpowiednie zaplecze hotelarskie i gastronomiczne sprawia, że po opuszczenie stoku znajdziesz miejsca gdzie możesz się do syta najeść oraz odpocząć i zrelaksować się jak nigdy dotąd.

Kolejną bardzo dużą zaletą, która przemawia za wybraniem właśnie tej części Sudetów, są wyciągi w Świeradowie Zdroju – nowoczesne, lub po konserwacji, działające bezawaryjnie bez cały czas z pewnością wpływać będą na komfort przebywania na stoku (dzięki nim możesz zapomnieć o żmudnych i męczących wspinaczkach na sam jego szczyt, wyciąg bowiem wciągnie na górę zaledwie w kilka minut).

Jeśli szukasz także dodatkowych rozrywek to nie mogłeś trafić lepiej. Atrakcje Świeradów Zdrój  dostępne są przez cały rok, szczególnie w pełni zimowego jak i letniego sezonu. Możesz liczyć na częste zabawy taneczne, dyskoteki, imprezy organizowane przez mieszkańców jak i władze miasta – z całą pewnością nie będziesz się nudził!
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
OW ALMA II
Ferie zimowe w Świeradowie Zdroju